سبحان دکور

طراحی خانه مدرن


تحریریه معماری سبحان دکور


طراحی و بازسازی خانه لوکس هونگ کنگ به منظور ارتقاء بصری و گسترش محدوده فضای داخلی انجام گرفته است.طراحی خانه لوکس به واسطه علاقه مفرط کارفرما به خودروی شخصی خود باعث شده که این پروژه به طور کامل بازسازی شود و بهینه سازی محیط خانه با هماهنگی سازی بین تمام عرصه های داخلی و خارجی ایجاد شود.

تبدیل گاراژ به یک نقطه مرکزی در فضا نشیمن در طبقه پایین،به محوطه ای برای علاقه مندان ماشین که  امکان به نمایش گذاشتن ماشین های ارزشمندشان را هنگامی که داخل خانه هستند را می دهد طرح خارق العاده ای است.تبدیل گاراژ و تلفیق آن به نشیمن خانه در طبقه پایین به واسطه علاقه کارفرما به خودروی خود بود تا بتواند ماشین ارزشمند فراری خود را در تمام طول روز مشاهده کند. اگر بگوییم که بخشی از خانه به واسطه یک خودرو تغییرات اساسی داشته دروغ نگفته ایم. همین امر باعث شده تا عرصه های دیگر مانند ناهارخوری، نشیمن و پذیرایی تحت الشعاع پارکینگ شخصی جایگذاری شوند.
خانه با سبک مدرن
میزناهار خوری در طبقه اصلی همانند میزهای آسیا شرقی پنهان شده است که هنگام استفاده بالا می آید.با انتخاب این طرح شما حس حضور در محیط سنتی و مدرن را خواهید داشت.
دومین سبحان دکور نشیمن بزرگ،یک فضای باز را ایجاد نموده که  یک مبل L شکل پارچه ای در گوشه آن قرار دارد. داشتن یک آشپزخانه بزرگ لوکس در هنگ کنک جزء ضرورت های معماری در این شهر می باشد.شما به راحتی قادر به تهیه غذاهای لذیذ برای افراد زیادی در این فضای باریک هستید.
طراحی خانه مدرن
 یکی از اساسی ترین فضاها در یک خانه ی مدرن سبحان دکور کار برای اعضای آن خانه می باشد.این پلان باز سبحان دکورکار به شما در حفظ ایده ها و تمرکز بر روی کارتان بسیار کمک میکند.در این سبحان دکور کار یک دوچرخه از فیبرکربن تعبیه شده است.
سبحان دکور خواب های این خانه بسیار بزرگ طراحی شده اند.در سبحان دکور خواب اصلی یک بالکن خصوصی نیز قرار دارد. طراحان برای ایجاد یک حمام کاملا مدرنیته شیشه های شفاف را انتخاب نموده اند.یک استخر در حیاط برای لذت بردن در ماه های گرم سال طراحی و اجرا شده است.
خانه استخر دارحمام مدرن وشیشه ایمیز ناهار خوری مدرن و آسیاییآشپزخانه مدرن و کوچکطراحی خانه مدرنطراحی خانه مدرننشیمن بزرگنشیمن بزرگنشیمن بزرگطراحی خانه مدرنحمام مدرن شیشه ایسبحان دکور خواب بزرگ و مدرنسبحان دکورکار داخل خانهطراحی خانه مدرنطراحی خانه مدرنطراحی خانه مدرنطراحی خانه مدرنطراحی خانه مدرنطراحی خانه مدرن
 

 تحریریه معماری سبحان دکور

منبع: archdaily.com