سبحان دکور

cappadocia نما هتل
تحریریه معماری سبحان دکور


“منحصر به فرد “

 هیچ کلمه دیگری وجود ندارد که هتل موزه را بهتر توصیف کند. هتل موزه در یک منطقه بسیار ویژه جغرافیایی در Cappadocia واقع شده و از ترکیبی متمایز از ویژگی های زمین و عناصر تاریخی و ویرانه ها ساخته شده است، بعضی از بخش ها سالم و دست نخورده و بخشی دیگر به زیبایی بازسازی شده اند تا ماهیت گذشته ی خود را بدست آورند.
منظره هتل
این هتل دارای ۳۰ سبحان دکور و سوئیت است که هر کدام از آنها در نوع خود منحصر به فرد هستند. هیچ سبحان دکوری شبیه به سبحان دکور دیگر نیست و هر کدام محیطی خاص خود را به وجود آورده اند که به شخصیت برجسته و جذاب هتل موزه کمک می کنداین سبحان دکور ها ۶ نوع دارند. از سوییت های لوکس تا فوق لوکس و مجلل و سوییت های دارای حوض آب گرم (اسپا). تعداد سبحان دکور ها هتل موزه زیاد نیست پس اگر قصد دارید به این هتل زیبا بروید و سفر خود را در آنجا بگذرانید زودتر دست به کار شوید. سبحان دکور ها مجهز به وای فای رایگان،کتری برقی، مینی بار، تهویه هوا وتلویزیون هستند. انواع غذاهای محلی و مدرن در این هتل سرو می شود و به درخواست مسافرین کلاس آشپزی نیز برگزار می شود.
رسبحان دکور هتل
نمای بیرونی هتل
دکوراسیون سبحان دکور هتل
دکوراسیون سبحان دکور هتل

دکوراسیون سبحان دکور هتل

غرق شدن در تاریخ هزار ساله،حسی جادویی را در محیط هتل به وجود می آورد . واژه غیر معمول “موزه زندگی” به این مفهوم است که سبحان دکور غارها و سایر سبحان دکور های بازسازی شده  با عتیقه های کم قیمت تزیین شده اند و منظره ای  خیره کننده از Cappadocia دارند.هتل موزه تنها هتل در ترکیه است که به خانواده هتل های لوکس و موسسات ویژه غذاخوری که Relais & Châteaux را که تشکیل می دهند، دعوت شده است.

محل برگذاری مراسم
محل برگذاری مراسم


منطقه ویژه ای که هتل موزه در آن  واقع شده است شامل بسیاری از غارها و خانه های سنگی هزاران ساله است که برای کاربری مختلفی استفاده می شدند، مانند: محل اقامت، اصطبل ها، انبارها و آشپزخانه های هیتی، ایرانی، رومی ها، سلجوق ها و عثمانی ها! که در حال حاضر به عنوان بخش هایی از موزه ی زندگی به شمار می آید.

ادکوراسیون سبحان دکور خواب


کاپادوکیه در فارسی به معنای سرزمین اسب های زیبا است. تاسیس این شهر به ۱۰۰۰۰ سال پیش بر میگردد. صرف نظر از تاریخ و قدمت آن ، اینجا یک مرکز تجاری و پلی اجتماعی میان کشورهاست و نقطه ای مهم روی مسیر جاده ابریشم است. طبیعت زیبا، تاریخ و هنر همه با هم در اینجا بهم آمیخته است و یک مکان خارق العاده به وجود آورده است.

این هتل برای برگزاری جشن عروس نیز خدمات ارائه داده و تراس بزرگ خود را برای جشن در اختیار متقاضیان قرار می دهد. کیک عروسی و غذای عروسی توسط آشپز هتل تهیه می شود. ارائه بهترین و رویایی ترین استایل و مدل آرایش برای عروس، عکاسی در کنار استخر هنگام غروب آفتاب و ارائه آلبومی از زیباترین عکس های عروس و داماد و… از خدمات این هتل است.
ادکوراسیون سبحان دکور خواب
ادکوراسیون سبحان دکور خواب
ادکوراسیون سبحان دکور خوابچیدمان سبحان دکور خواب هتلدکوراسیون سبحان دکور خواب دکوراسیون سبحان دکور خواب دکوراسیون سبحان دکور خواب دکوراسیون سبحان دکور خواب حمام هتل سنتیذکوراسیون هتل سنتینمای بیرونی هتلطراحی هتل سنتیسبحان دکور هتلسبحان دکور هتلمنظره هتلسبحان دکور هاسبحان دکور هاسبحان دکور ها
سبحان دکور ها
سبحان دکور ها
تحریریه معماری سبحان دکور