سبحان دکور

همه افراد زمان خیلی زیادی را برای طراحی دکوراسیون منزل خود صرف می کنند. از طراحی دکوراسیون نشیمن گرفته تا سایر بخش های خانه، همه و همه نیاز به دقت و زمان زیادی دارند که بتوانند نتیجه خوبی به جا بگذارند. در این میان اما شاید وقتی به دکوراسیون سبحان دکور خواب می رسیم آنقدری که باید برایش انرژی و دقت صرف نمی کنیم. این در صورتی است که ما یک سوم از زندگی خود را در سبحان دکور خواب و در خواب به سر می بریم؛ بنابراین در طراحی دکوراسیون سبحان دکور خواب باید نهایت دقت و ریزبینی را به خرج داد بتوان به بهترین نتیجه و البته خواب راحت رسید.

خواب راحت در دکوراسیون سبحان دکور خواب

قطعا یکی از دلایل بی خوابی و یا خواب کم کیفیت آن است که به اصول لازم در دکوراسیون سبحان دکور خواب دقت نمی شود و آسایش افراد هم فراهم نمی گردد، پس توصیه می کنیم کسانی که دچار کم خوابی هستند اصلا این مطلب وب سایت سبحان دکور را از دست ندهند.

مطلب مرتبط: لذت یک خواب آسوده…

معیار سلیقه در دکوراسیون سبحان دکور خواب

دکوراسیون سبحان دکور خواب بر اساس سلیقه

اولین قدمی که باید برداشت آن است که به درون خودتان سفر کنید و ببینید مه چه چیزهایی می تواند به شما آرامش دهد و غار درونی شما را تسکین دهد. دکوراسیون سبحان دکور خواب شما باید محیطی امن و آرامش بخش برایتان باشد. به طوری که وقتی در سبحان دکور خواب را می بندید خیالتان از غار امن و دنجتان راحت باشد. پس در زمان چیدمان سبحان دکور خواب خود به تمامی ملاک هایی که به شما آرامش و امنیت داده و بر حسب سلیقه تان هستند دقت کنید. این کار به شما کمک می کند تا هر زمانی که به سبحان دکور خوابتان می روید تا استراحت کنید احساس فوق العاده پیدا کرده و با خیال راحت در را پشت سرتان ببندید.

مطلب مرتبط: ۷ سبحان دکور خواب گرم و نرم!

داشتن خواب راحت در سبحان دکور خواب

جداسازی فضاها در دکوراسیون سبحان دکور خواب

معمولا توصیه می شود که تا جای ممکن، کارهای روزانه و پر رفت و آمد را در سبحان دکور خواب خود به حداقل برسانید. حتی اینکه مدام بروید و بیایید و از کمدتان لباس بردارید! درواقع منظورمان این است که سعی کنید سبحان دکور خوابتان را به یک محیط آرام شبانه تبدیل کنید که در طی روز احساس آرامش و سکوت آن دگرگون نشود.

رنگ در دکوراسیون سبحان دکور خواب

تاثیر رنگ در دکوراسیون سبحان دکور خواب راحت

معمولا بسیاری از طراحان داخلی توصیه می کنند که برای دکوراسیون سبحان دکور خواب به سراغ رنگ های بی روح و ساده ای که سرتاسر سبحان دکور را فرا بگیرند نروید. این را بدانید که تاثیری که رنگ ها بر خلق و خوی شما می گذارند خیلی بیشتر از چیزی است که تا به حال فکر می کردید، پس در انتخاب رنگ دکوراسیون سبحان دکور خواب خود حوصله و دقت زیادی به خرج دهید؛ برای مثال می توانیم استفاده از رنگ های آبی، سبز، زرد و صورتی را به شما پیشنهاد دهیم تا از لحاظ روحی حس و حال فوق العاده ای پیدا کنید.

کالای خواب در دکوراسیون سبحان دکور خواب

تاثیر جنس پارچه های کالای خواب

یکی دیگر از مسائل مهم و تاثرگذار در دکوراسیون سبحان دکور خوابی به شما خواب راحتی هدیه می دهد، جنس پارچه هایی است که از آنها به عنوان کالای خواب، ملحفه، پتو و… استفاده می کنید. گرمی، لطافت و راحتی آنها ملاک اصلی شان خواهد بود. معمولا پیشنهاد می شود که از ابریشم و کتان استفاده کنید، با این حال سلیقه و عادات هر فردی هم با دیگری متفاوت است!

مطلب مرتبط: خرید کالای خواب، کدام جنس ها با پوست حساستان سازگارند؟!

دکوراسیون سبحان دکور خواب رنگارنگ

دکوراسیون سبحان دکور خواب رنگارنگ

اگر تصمیم دارید که دکوراسیون سبحان دکور خواب خود را رنگی رنگی کنید یکی از پیشنهاداتی که برایتان داریم آن است که روتختی خود را از طرح های ساده انتخاب کرده و برای طرح کوسن ها و سایر اکسسوری ها به سراغ نقوش شلوغ و رنگارنگ بروید.

فراموش نکنید که اگر سادگی به شما احساس بهتری می دهد می توانید به سراغ رنگ های ملایم ساده ای مثل صورتی، نارگیلی و یا رنگ های خنثی بروید. مهم آن است که شما چگونه راحت تر خواهید خوابید!

نکته: بسیاری از افراد معتقدند که نداشتن روتختی بر روی تخت خواب هم ایده خوبی است که به آرامش سبحان دکور خواب کمک زیادی می کند!

مطلب مرتبط: وسایل رنگی رنگی، به همین سادگی خونتون رو خوشحال کنید!

نورپردازی در دکوراسیون سبحان دکور خواب

نورپردازی در دکوراسیون سبحان دکور خواب راحت

در اینکه نورپردازی نقش بسیار زیادی در دکوراسیون سبحان دکور خواب و به دنبال آن، یک خواب راحت دارد که شکی نیست! باید گفت که نورهای بسیار زیاد و خشن به هیچ وجه با خواب شبانه راحت، هماهنگی نخواهد داشت. معمولا توصیه می شود که برای نورپردازی سبحان دکور خواب خود به سراغ چراغ های کم نور باشید. این فضا می تواند آرامش قبل از یک خواب عمیق و راحت را برای شما فراهم کند، البته پیشنهاد دیگری هم برایتان داریم و آن این است که برای این نورپردازی کم و لطیف می توانید به ترکیبی از نورهای سقفی و زمینی (مثل آباژور) هم فکر کنید، مطمئنا ایده خوبی خواهد بود!

مطلب مرتبط: ۱۱ ایده برای سبحان دکور های بدون پنجره و نور طبیعی

استفاده از تشک راحت

تشک مناسب برای یک خواب راحت

یکی از اساسی ترین مسائل در داشتن یک خواب راحت، انتخاب یک تشک مناسب است. تشکی که انتخاب می کنید نباید آنقدر سفت و محکم باشد که شانه ها به خوبی بر روی آن قرار نگیرند. پیشنهاد ما این است که به سراغ تشک پشم و یا کنفی بروید. علاوه بر آن بد نیست که به مطلب تشک تخت خواب، از انتخاب تا شستشو نیز سری بزنید و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

مطالب مرتبط: 

تاثیر پتو در داشتن یک خواب راحت

پتو و روتختی راحت

انتخاب یک پتوی خوب با الیاف مناسب می تواند از شکل گیری هرگونه آلرژی جلوگیری کرده و به شما اجازه تنفس آسان تری را بدهد. معمولا بیشتر افراد با کشیدن یک پتوی نسبتا کلفت و سنگین بر رویشان احساس امنیت و آرامش بیشتری پیدا می کنند، پس انتخاب یک پتوی مناسب هم مسئله حائز اهمیتی است.

مطلب مرتبط: شستن لحاف و پتو، صفر تا صد شستشوی کالای خواب!

بالشت مناسب یک خواب راحت

 بالشت مناسب یک خواب راحت 

بالشت شما از مهمترین قسمت های داشتن یک خواب عمیق و راحت است و حساسیت بسیاری از افراد هم در این مورد افزایش می یابد. تا جایی که همه ما با عبارت «من قط رو بالش خودم می تونم بخوابم!» آشنا هستیم. بالشت راحت باید به گونه ای باشد که فاصله بیت سر و گردن را به خوبی پر کند. پیشنهاد می کنیم که به سراغ پارچه هایی بروید که به کاهش تعرقتان کمک کرده و خواب راحت و عمیق تری به شما هدیه دهد.

مطالب مرتبط: 

شما می توانید برای تهیه کالای خواب از اهالی فن وب سایت سبحان دکور کمک بگیرید!

منبع: telegraph | مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه سبحان دکور