سبحان دکور

پرده را کنار می زنم و پنجره را بار می کنم. بوی دوست‌ داشتنی هوای پاییزی به مشامم می‌خورد؛ بوی هوای بارانی و خاک و برگ های خشک روی زمین. سرشار می شوم از حسی تازه. پنجره را می بندم و به داخل خانه بازمی‌گردم. نگاهی به اطراف میکنم. ازآن جا که پاییز برای من از دوست‌ داشتنی‌ ترین فصل هاست از عناصری که این فصل را در خانه تداعی می‌کنند غافل نشدم. رنگ های پاییزی را هم دوست دارم. نارنجی و قهوه ای، زرد و قرمز؛ رنگ هایی سرشار از انرژی و شادی. تلفیق این رنگ ها در دکوراسیون همراه با شاخه های خشک درختان فضای رمانتیک و جذابی را ایجاد کرده اند. خانه ام را دوست دارم.

مبلمان

مبلمان شیک نشیمن برند یاتاش
تصویر گروه مبلمان یاتاش

مبلمان، مهم ترین و اساسی ترین عنصر در نشیمن است و از آن جا که نشیمن از مهم‌ترین و پررفت‌ و‌ آمد‌ترین نقاط خانه است، پس باید در انتخاب مبلمان برای آن دقت و ظرافت بسیاری داشت. راحتی و زیبایی مبلمان نکاتی هستند که در انتخاب آن اهمیت دارند. در چیدمان پاییزی با ترکیب رنگ های خنثی و پاییزی می توان جلوه زیبا و دلنشینی به فضای نشیمن داد. هم‌‌ چنین می توانید با ترکیب رنگ های پاییزی و خنثی در مبلمان، خلاقیت به خرج داده و نشیمن خانه را جذاب تر کنید.
پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه از گروه مبلمان یاتاش می باشد با حدود قیمت: ۵/۱ تا  ۵/۷ میلیون تومان .

اهالی فن پیشنهادی: گروه مبلمان یاتاش

میزتحریر

میز تحریر چوبی

افراد خوش‌سلیقه و خاص همیشه از ایده های نو استقبال می کنند. قرار دادن میز تحریر در نشیمن یکی از این ایده های جالب است. اگر در هنگام مطالعه و یا کار با لپ‌تاپ نمی خواهید از جمع خانواده دورباشید، گوشه دنجی از نشیمن را انتخاب کنید و میز تحریر را در آن محل قرار دهید. کتاب های موردعلاقه، آباژور، گلدان و اکسسوری های دیگر را نیز بر روی میز بچینید تا زیبایی آن بیش تر شود. برای خرید محصولات مشابه شرکت شاد وود با حدود قیمت: ۶۵۰ هزار تا یک میلیون تومان پیشنهاد می شود.

اهالی فن پیشنهادی : ایده های چوبی شاد وود

آباژور

آباژور نورسازان کد ۲۵۰۹

روشنایی و نور کافی در فضاهای مختلف اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین این اهمیت فضای نشیمن را نیز شامل می شود. بااین‌حال برخی افراد حداقل نور در ساعات شب را ترجیح داده و از لوستر اجتناب می کنند. قرار دادن دو تا سه آباژور در نقاط مختلف نشیمن، نور لازم را در فضا ایجاد کرده و می تواند انتخاب هوشمندانه ای به‌حساب آید. نور آباژور فضا را دنج نموده و لطافت و صمیمیت آن را بیش تر خواهد کرد. پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه مجتمع صنعتی نورسازان می باشد و حدود قیمت: ۳۰۰ هزار تا ۳ میلیون تومان است.

فرش

فرش برای ما ایرانی ها از المان های بسیار مهم در خانه است و گرما و صمیمیت زیادی در فضای خانه ایجاد می کند، البته ممکن است این اهمیت برای نسل جدید تا حدی کم رنگ شده باشد، ولی از بین نرفته است. امروزه برای این نسل، فرش های مدرن جایگزین فرش های ایرانی و دستباف شده است. گلیم و قالیچه نیز هم چنان طرفداران خود را دارند؛ بنابراین می توانید با توجه به سلیقه و خواسته خود فرش موردنظرتان را انتخاب کنید. 
پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه: گالری فرش مهرعلی زاده با حدود قیمت: ۲۰۰ هزار تا ۱۰۰ میلیون تومان است.

پرده 

انتخاب پرده مناسب با فضا و هماهنگ با سایر وسایل، هوشمندی و سلیقه صاحب‌خانه را نشان می دهد. پرده مناسب علاوه بر این که حریم خانه را حفظ کرده و فضای خانه را گرم می کند در زیباتر کردن آن نیز نقش زیادی دارد. پیشنهاد می کنیم اگر با فرارسیدن فصل پاییز قصد تغییر دکوراسیون خانه خود را دارید، پرده هایی با رنگ های گرم که ایده خاصی هستند را انتخاب نمایید.
پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه گروه طراحی هما با حدود قیمت: ۶۰ تا ۵۰۰ هزار می باشد.

اکسسوری

استفاده از اکسسوری در دکوراسیون خانه، روح در فضا را بیش تر کرده و در زیباتر کردن آن نقش بسیار زیادی دارد. اکسسوری ها از عناصر متنوع و متفاوت تشکیل شده و با اندازه ها و اشکال گوناگون در بازار وجود دارند؛ بنابراین به‌راحتی می توانید با توجه به سبک و چیدمان خانه و سلیقه خود، نمونه‌هایی که دارای هماهنگی با آن است را انتخاب کنید و از چیدمان خود لذت ببرید. آیینه نیز از عناصری است که می توان برای زیبایی و دکور خانه از آن استفاده کرد. 
مراکز پیشنهادی برای خرید محصولات مشابه دکوراسیون یاشیل است.

اهالی فن مرتبط: لوازم‌خانگی ایکیا با حدود قیمت ۵ تا ۵۰۰ هزار تومان

اگر به پاییز و دکوراسیون داخلی پاییزی علاقه دارید می توانید مطالب زیر را هم مشاهده کنید:

منبع : مجله منزل | نویسنده: حدیث حقیقت