سبحان دکور

در میان خانه جدیدم ایستاده ام. دختر ده‌ ساله‌ ام دست در دست من است و گاهی مرا که در ذهنم مشغول طراحی خانه هستم نگاه می کند. متوجه نگاه های او شده ام. پرسیدم که برای سبحان دکورت برنامه ای داری؟ لبخندی زد و گفت: «آره مامان بیا بریم نشونت بدم». دستم را کشید و به سمت سبحان دکورش برد. خوشحالم از این که سبحان دکور خوبی را برایش در نظر گرفته ایم. گفتم:«خب! برنامه ات رو بگو» گفت: «مامان! دوست دارم سبحان دکورم صورتی و سفید باشه. اگه نتونستیم تخت و کمد صورتی پیدا کنیم، سفید بگیریم و روتختی‌ ام رو صورتی بگیریم. تختم رو این جا بذاریم که بتونم موقع خواب، آسمون و ستاره ها رو ببینم. یه فرش کوچیک خوشگل و صورتی هم بندازیم وسط سبحان دکور. پرده! پرده صورتی هم خوشگل میشه. عروسکام هم می‌ چینم تو دکور، چندتاشم آویزون کنیم به دیوار. اون پرنسس رو یادته تو اون انیمیشن؟ عکس اونم دوست دارم قاب کنم بزنم به دیوار. اشکالی نداره؟» لبخند رضایتم را نشانش دادم. او هم خندید. از این که دخترکم بزرگ شده خوشحال بودم. گفتم: «اگه گفتی سبحان دکورت چی کم داره؟ یه میزتحریر که بتونی روش درس‌ هات رو بخونی و تکالیفت رو بنویسی». برق چشمانش فراموشم نمی شود.

سرویس خواب سبحان دکور نوجوان مدل آدمیرال یک
تصویر ساحل چوب

سرویس سبحان دکور نوجوان پسرانه

سرویس سبحان دکور نوجوان دخترانه

سرویس سبحان دکور نوجوان پسرانه

تخت‌ خواب مناسب سبحان دکور نوجوان

هر زمان که صحبت از سبحان دکور‌خواب می شود ناخودآگاه تخت‌ خواب در ذهن تداعی می گردد؛ درنتیجه به این نکته پی می بریم که این عنصر، اهمیت بسیار زیادی دارد. از آن جایی‌ که نوجوانی، سن رشد و بلوغ فرزندانمان است، پس باید در انتخاب تخت‌ خواب راحت، دقت و ظرافت زیادی داشته باشیم و با این انتخاب، خواب راحت و آسایش فرزندمان که لازمه رشد آن هاست برایشان فراهم کنیم.  

 • پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه : ساحل چوب
 • حدود قیمت : ۳۰۰ هزار تا ۴ میلیون تومان 

مطلب پیشنهادی : تخت خواب کودک و نوجوان، بهترین کدام است؟

میز تحریر چوبی

میز تحریر چوبی

میز تحریر چوبی

میزتحریر در سبحان دکور خواب نوجوان

سن نوجوانی، هم‌زمان است با علم‌ آموزی و یادگیری، اما گاهی امکان دارد فرزندمان به دلیل شیطنت زیاد، علاقه چندانی به آن نشان ندهند. قرار دادن یک میزتحریر راحت، زیبا و مناسب در سبحان دکور می تواند انگیزه فرزندمان برای یادگیری را بیش تر کند. میز تحریری که با رنگ سبحان دکور و وسایل آن هماهنگی و تناسب داشته و با وسایل موردعلاقه فرزندمان تزئین شده باشد برای او نیز جذاب است و انگیزه اش را افزایش می دهد.

 • پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه : شاد وود
 • حدود قیمت : ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان

مطلب پیشنهادی : ۷ ایده برای دکوراسیون سبحان دکور نوجوان دانش آموز!

کمد مورد نیاز سبحان دکور نوجوان

کمد و کشو از وسایلی هستند که همیشه و همه‌ جا از وجود آن ها استقبال می شود. از آن جایی که نوجوانان، وسایل ریز و درشت زیادی دارند و به دلیل سن رشد آن ها روز به روز بر لباس هایشان افزوده می شود؛ بنابراین کمد و کشو با اندازه مناسب و متناسب با سایر وسایل، لازمه سبحان دکور آن هاست و باعث مرتب شدن و ساماندهی سبحان دکور می شود.

مطلب پیشنهادی : ۸ پیشنهاد ساده برای دکوراسیون سبحان دکور خواب نوجوانان

سبحان دکور نوجوان با فرش مناسب

فرش از المان هایی است که گرما و صمیمیت را در فضا زیاد می کند. قرار دادن فرش و یا گلیم در سبحان دکور نوجوانان، آن را زیبا کرده و فضا را صمیمی می‌ گرداند. وجود فرش باعث می شود که هنگام راه رفتن، حس خوبی داشته باشیم و هم‌چنین نرمی و لطافت آن باعث راحتی فرزندمان در نشستن و دراز کشیدن روی آن می‌ گردد.

 • پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه : گالری فرش کیمیا
 • حدود قیمت : ۲۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان

روتختی ایده آل سبحان دکور نوجوان

یکی از عناصری که به سبحان دکور‌خواب جلوه زیبایی می بخشد، روتختی است. هماهنگی روتختی با رنگ غالب در سبحان دکور، هوشمندی و سلیقه صاحب‌خانه را نشان می دهد. سبحان دکور نوجوانان و فرزندانمان نیز از این قاعده جدا نیستند. انواع طرح ها و رنگ های مناسب با سن نوجوانان در بازار موجود بوده و به‌ راحتی نیز قابل تهیه هستند. هم‌چنین می‌ توان با توجه به فصل، مدل یا رنگ روتختی را تغییر داد، اما باید به این نکته توجه کنید که اگر رنگ روتختی را تغییر دادید، هماهنگی آن با سایر وسایل سبحان دکور از دستتان نرود.

 • مراکز پیشنهادی برای خرید محصولات مشابه : فروشگاه نارسیس
 • حدود قیمت : ۲۰۰  تا ۶۰۰  هزار تومان

مطلب پیشنهادی : ۶ سرویس خواب شیک و زیبا برای دکوراسیون سبحان دکور نوجوان

انتخاب پرده برای سبحان دکور نوجوان

آویختن پرده برای حفاظت از حریم خانه، اهمیت زیادی دارد. زیبایی و امنیتی که به فضا می دهد نیز بر اهمیت آن می افزاید. در سبحان دکور نوجوان، استفاده از پرده هایی با رنگ های شاد و طرح دار و هماهنگ با سایر لوازم سبحان دکور، آن را زیباتر و متفاوت‌ تر از سایر فضاها می کند.

 • پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه : گالری تاپ
 • حدود قیمت : ۳۰ تا ۱۴۰ هزار

شلف/خانه عروسکی ایکیا

آینه قدی رگال دار ایکیا

قفسه و کتابخانه چوبی ایکیا

سبحان دکور نوجوان با اکسسوری ها

استفاده از اکسسوری های متفاوت در فضاهای مختلف، زیبایی آن ها را دوچندان کرده و به عقیده من برای هر فضایی لازم است. سبحان دکور نوجوانان نیز از این قاعده پیروی می کنند، اما نوع اکسسوری هایی که برای آن ها استفاده می شود تا حدی متفاوت تر هستند. اسباب‌ بازی، عروسک، تابلوهای کارتونی و از این قبیل لوازم برای اکسسوری های سبحان دکور نوجوان مناسب خواهند بود. هم‌چنین می توانید نقاشی های فرزند نوجوان خود را قاب کنید و به دیوار بزنید.

 • مراکز پیشنهادی برای خرید محصولات مشابه : لوازم‌خانگی ایکیا
 • حدود قیمت : ۹۰ هزار تا ۱ میلیون تومان

اگر به مطالب مجله منزل علاقه مندید آخرین شماره آن را از دست ندهید:

شماره ۱۱۴ ویژه نامه فروردین ۱۳۹۷

منبع : مجله منزل | نویسنده : حدیث حقیقت