سبحان دکور

راهنمای خرید: فرزند دلبندتان پسر است؟ تصمیم گرفته اید دکوراسیون سبحان دکورش را عوض کنید و یا مسافر کوچولویی است که تازه می خواهد به خانواده بپیوندد؟ فرقی نمی کند با حوصله و با اصول دست بکار شوید چراکه قرار است محیطی را ایجاد کنید که فرزندتان در آن رشد کند و این محیط می تواند در هوش و خلاقیتش تاثیر گذار باشد؛ پس اگر دست به کار شده اید و به کالاهایی با طرح و نقش پسرانه نیاز دارید، با این راهنمای خرید همرا باشید تا دکوراسیون سبحان دکور کودک پسر تان را تکمیل کنید.

طراحی دیوار سبحان دکور کودک
تصویر ساعت های 8 | 8Clocks

نکته: قبل از هر موضوعی با نادیده گرفتن جنسیت فرزندتان بد نیست چند نکته اساسی را برای چیدمان سبحان دکور کودک مد نظر داشته باشید:
_ سبحان دکوری که برای فرزندتان انتخاب می کنید نور خوبی داشته باشد.
_ تا جایی که امکان دارد سبحان دکور کودکتان به پنجره و یا بازشو های خطرناک و گوشه های تیز، دسترسی نداشته باشد.
_ سرانجام با در نظر گرفتن جنسیت فرزندتان دست بکار شوید و کالاهایی را انتخاب کنید که طرح نقش متناسب با روحیات آنها را داشته باشد.

سرویس خواب سبحان دکور پسرانه

می توان گفت برای دکوراسیون سبحان دکور، سرویس تخت خواب مهمترین عنصری است که ماهیت دکوراسیون را شکل می دهد، پس برای چیدمان سبحان دکور بهتر است با خرید سرویس خواب شروع کنید؛ قبل خرید نیز، حتما ابعاد و اندازه سبحان دکور خواب را مد نظر داشته باشید و  رنگ و سبکی را انتخاب کنید که با روحیات فرزند دلبندتان همخوانی داشته باشد؛ یا اگر در حال خرید سیسمونی هستید، رنگ های روشن و مایل به سفید و یا رنگ های سرد مثل آبی، سبز و خاکستری می تواند گزینه های خوبی برای دکوراسیون سبحان دکور خواب کودک پسر تان باشد.  

مسلما برای انتخاب روتختی پسرانه، طرح و نقش های پسرانه را انتخاب می کنید. اما نکاتی را مد نظر داشته باشید؛ طرح شلوغ انتخاب نکنید مگر اینکه دیوار های سبحان دکور با رنگ ساده و یا سبحان دکور بزرگ باشد. اگر کودکتان بیش فعال است؛ سمت رنگ هایی مثل قرمز و نارنجی نروید.

کاغذ دیواری ماشین

استیکر هواپیماها مخصوص سبحان دکور کودک و نوجوان – پسرانه

استیکر دزد دریایی یا ماجراجویی گنج سبحان دکور پسرانه

پوستر میکی موس مخصوص سبحان دکور کودک و نوجوان دخترانه و پسرانه

بردر پسرانه مرد عنکبوتی مناسب سبحان دکور کودک و نوجوان

بردر هواپیما آبی آسمان مخصوص سبحان دکور کودک و نوجوان پسرانه

کاغذ دیواری کودک

کاغذ دیواری کودک

کاغذ دیواری سبحان دکور کودک پسر

برای طراحی دیوار سبحان دکور خواب پسرانه، می توانید از کاغذ دیواری هایی با طرح و نقش پسرانه استفاده کنید. حتی اگر می خواهید هزینه هایتان کمتر شود، می توانید از استیکر و برچسب دیواری که امروزه در بازار نیز یافت می شود، استفاده کنید. خوشبختانه در بازار کاغذ و برچسب های دیواری با شخصیت های فانتزی پسرانه حتی به صورت سفارشی نیز قابل تهیه است.

موکت پالاز مدل پو تک دکور

فرش سبحان دکور کودک پسرانه

فرش سبحان دکور کودک پسرانه

برای کفپوش سبحان دکور کودک بهتر است کفپوش هایی را انتخاب کنید که کاملا سطح پوشیده شود تا کمی امنیت را برای فرزندتان پیش بینی کرده باشید. در نهایت با تکه فرش های کوچک و طرح دار می توانید دکوراسیون سبحان دکور را کامل کنید، البته بهتر است این تکه فرش نزدیک تخت کودک باشد.

پرده سبحان دکور خواب پسرانه

پرده سبحان دکور کودک

پرده سبحان دکور کودک

پرده سبحان دکور کودک

پرده سبحان دکور کودک

پرده سبحان دکور کودک

پرده سبحان دکور کودک

پرده سبحان دکور کودک پسرانه

برای خرید پرده سبحان دکور کودک، بهتر است از پرده های کوتاه استفاده کنید. البته پرده های کوتاه برای دیوارهای با ارتفاع کم مناسب است، اما اگر دیوار و پنجره سبحان دکور کودکتان با ابعاد بزرگ است، پرده های بلند نیز می تواند از گزینه های انتخابی شما باشد. برای انتخاب طرح و نقش آن نیز متناسب با دیوار سبحان دکور انتخاب کنید. برای مثال اگر دیوار سبحان دکور رنگ آبی ساده است می توانید از پرده ی طرح دار استفاده کنید. 

در صورتی که قصد تهیه محصولی مشابه نمونه های موجود در عکس را دارید؛ می توانید از طریق سفارش آنلاین خدمات و کالا در سبحان دکور اقدام نمایید!

نویسنده: زهرا سادات حسینی | تحریریه سبحان دکور