سبحان دکور

راهنمای خرید: بارها پیش آمده است که یک چیدمان را آنقدر تغییر می دهید تا خوشتان بیاید؛ در واقع شما ناخواسته به دنبال ویژگی های یک سبک از سبک های معماری هستید. اما چرا کارتان را سخت می کنید؟! بهتر است که قبل از خرید و یا چیدمان، ویژگی های بارز سبک مورد علاقه تان را بنویسید و با یک ترکیب رنگی که با روحیات شما و محیط هم خوانی دارد، شروع کنید؛ البته اگر حوصله دارید خطوط دیوار را در برگه ای بکشید و در چیدمان کمی پیش گویی کنید؛ اما چه سبکی رو دنبال می کنید؟ از سبک ها آگاهی دارید؟ پس کافی است کمی جست و جو کنید و عکس ببینید تا حین خرید سردرگمی نداشته باشید؛ اگر به دنبال شناخت بیشتری هستید، می توانید در بخش سبک های دکوراسیون تا حدودی با آنها آشنا شوید! بعد از این مراحل تازه در آغاز راه هستید یعنی پیدا کردن کالاهایی که در تصاویر می بینید! به همین دلیل در این راهنمای خرید یک دکوراسیون نشیمن مدرن ایرانی را با محصولات مشابهش بررسی کرده ایم.

عکاسی از دکوراسیون منزل در قیطریه تهران
تصویر امیر صادقی

این تصویر معرف یک دکوراسیون به سبک مدرن است! اما چه ویژگی بارزی در آن دیده می شود؟ در پاسخ می توان گفت استفاده از یک ترکیب رنگ ساده که در آن حداقل سه رنگ به کار رفته است، علاوه بر آن به کارگیری کالاهایی که با خطوط صاف و ساده طراحی شده است؛ خودتان کمی به اجزا توجه کنید، از چراغ سقف تا فرش! اگر از این سبک خوشتان آمده است و به دنبال کالاهای مشابه آن هستید در ادامه می توانید به همراه چکیده ای از نکات ببینید، اما اگر به دنبال عکس های دیگری از یک دکوراسیون مدرن هستید؛ می توانید سری به بخش عکس های مدرن بزنید.

برای تهیه محصولات معرفی شده کافی است بر روی عکس مورد نظر کلیک کرده و به اطلاعات تماس فروشنده دسترسی پیدا کنید و یا درخواست تان را در بخش سفارش کالا و خدمات ثبت کنید.

مبل مدرن

همانطور که می دانید اصلی ترین عنصر یک چیدمان مبلمان است! پس اگر یک سبک را انتخاب می کنید؛ بهتر است به فکر مبلمانی باشید که بیشتر ویژگی های سبک مورد نظرتان را داشته باشد؛ برای مثال بیشتر مبل های مدرن از خطوط صاف و رنگ های خنثی و مکمل ساخته می شود.

مبل مدرن مدل اسمارت

۱,۱۸۰,۰۰۰تومان

کاناپه مدرن مدل ایلین

۲,۴۴۰,۰۰۰تومان

کاناپه ترمووود کاج LQ

۶,۸۰۰,۰۰۰تومان

مبل راحتی مدل کانیار

میز تلویزیون مدرن

بهتر است برای فضای تلویزیون، یک سبحان دکور در نظر گرفت؛ اما اگر شما هم محدودیت فضا دارید با پارتیشن بندی و یا تغییر رنگ یک دیوار، فضایی را به تلویزیون تخصیص دهید.

میز تلویزیون İnfinity یاتاش

میز تلویزیون Crystal

میز تلویزیون Crystal Midi

میز ال سی دی طرح رکسانا مبلمان پارسا

میز تلویزیون کتابخانه دار

میز تلویزیون کد۲۰۹ پازل دکور

میز تلویزیون کد۲۱۱ پازل دکور

میز تلویزیون سنگی

میز جلو مبلی مدرن

برای خرید یک میز جلومبلی مدرن کافیست حجم ساده ای را با مبلمان هماهنگ کنید؛ اما اگر محدودیت فضا دارید حتما به حداقل فضایی که یک انسان برای رفت و آمد نیاز دارد، توجه داشته باشید.

میز جلو مبلی مدل لیندا

میز جلو مبلی مدل مثلثی

میز جلو مبلی مدل نامیک

میز جلو مبلی کاوا

کوسن مدرن مبل

کوسن مبل، این وسیله ی کم هزینه اما پر نقش را می توانید به راحتی در تمامی سبک ها  بکار ببرید فقط کافی است که طرح و نقش مناسب انتخاب کنید.

کوسن مخمل طرح آرت

کوسن زیگ زاگ سبز

کوسن گرد در دکوراسیون مدرن

این کوسن های گرد بیشتر برای راحتی و استراحت مناسب است، اما حجم و شکل آن طوری است که به راحتی می توانید در گوشه و کنار فضای چیدمان مدرن تان که خالی است، جای دهید.

کوسن گردفانتزی

تابلو دیواری مدرن

با بکار گرفتن یک تابلو دیواری به راحتی می توانید همخوانی بصری را از لحاظ ترکیب رنگ و حجم بین عناصر چیده شده ایجاد کنید. 

حافظ تابلو زیبایی از استاد محمدپور

تابلو دکوری ۱۲۱۰

فرش مدرن

به همان اندازه که فرش های پر نقش ایرانی در بازار فراوان یافت می شود، پیدا کردن یک فرش مدرن که مناسب دکوراسیون منزلتان باشد سخت است اما شدنی! پس در این مورد کمی حوصله داشته باشید.

فرش دستباف مدرن طور

فرش دستباف مدرن کاج

فرش مدرن قشقایی فرش طره

۴,۰۰۰,۰۰۰تومان

لوستر مدرن

اصلی ترین ویژگی لوستر مدرن، سادگی حجم آن است که به راحتی می توانید در بازار این لوستر ها را پیدا کنید، اما حین خرید به ارتفاع سقف و حجم لوستر توجه داشته باشید تا همخوانی عناصر را حفظ  کرده باشید.

روشنایی تیسرا طرح الایو

لوستر تیسرا طرح وینتگ

لوستر تیسرا کد۲۷۱۳

لوازم دکوری مدرن

و آخرین خرید یک چیدمان را با لوازم دکوری به پایان برسانید! وجود این لوازم ضروری نیست اما می تواند تکمیل کننده ی خوبی برای فضاهای خالی دکور باشد. 

شمعدان های دکوراتیو

گلدان بلوری طرح بطری

گلدان شیشه ای سبز

در صورتی که قصد تهیه محصولی مشابه نمونه های موجود در عکس را دارید؛ می توانید از طریق سفارش آنلاین خدمات و کالا در سبحان دکور اقدام نمایید!

نویسنده: زهرا السادات حسینی | تحریریه سبحان دکور