سبحان دکور

به غیر از رنگ صورتی چه رنگ هایی را برای سبحان دکور خواب دخترانه می شناسید؟ همه دخترها که صورتی نمی پسندند! در این مطلب با من در سبحان دکور همراه باشید. می خواهم پالت های رنگی شیک و جذاب را برای سبحان دکور خواب دخترانه در تمام سنین به شما معرفی کنم. این ترکیب های رنگی سبحان دکور خوابتان را خاص می کنند.

پالت رنگ صورتی و طلایی در دکوراسیون سبحان دکور خواب دخترانه

صورتی و سفید ترکیب رنگ خسته کننده برای سبحان دکور خواب دخترانه

بگذارید اول این علاقه بیش از حد به رنگ صورتی در دختران و بیش تر از آن، مادر ها را ریشه یابی کنیم. صورتی و سفید به گمانم از زمانی مد دختران شد که انیمیشن های باربی به صحنه آمد. باربی یک پرنسس زیبا، لاغر و صورتی بود و همه دختر بچه ها عاشقش شدند؛ بدین ترتیب در ناخوآگاهشان نقش بست. رنگ صورتی و سفید شاید در ابتدا برای دخترها در هر سنی جذابیت داشته باشد ولی به مرور زمان خسته کننده می شود و بی حوصلگی در فرد ایجاد می کند. اگر نمی توانید از صورتی دل بکنید یکی از دو ترکیب رنگی زیر را استفاده کنید.

پالت رنگی سبز روشن و صورتی در سبحان دکور خواب دخترانه

پالت رنگی سبز روشن و صورتی در سبحان دکور خواب دخترانه

پالت رنگی سبز روشن و صورتی در سبحان دکور خواب دخترانه

پالت رنگی سبز روشن و صورتی در سبحان دکور خواب دخترانه

پالت رنگی سبز و صورتی برای سبحان دکور خواب دخترانه

سبز روشن و صورتی یک ترکیب  رنگی خاص و دوست داشتنی برای سبحان دکور خواب دخترها به حساب می آید. اگر بخواهم ترکیب رنگی این سبحان دکور را به چیزی تشبیه کنم، آبنبات چوبی را انتخاب می کنم. در استفاده از رنگ سبز جسور باشید بهتر است یک دیوار را به عنوان نقطه کانونی سبحان دکور خواب دخترانه به رنگ سبز درآورید. سبز طراوت و شادی را برای سبحان دکور خواب دختران به همراه می آورد!

کالای خواب ترک

کالای خواب ترک

ست لحاف ۸۸۸ طرح لیلیوم گلریس

چراغ خواب دکوراتیو سوآرت

سرویس روتختی طرح ملیسا

پالت رنگی مشکی و صورتی و طلایی در سبحان دکور خواب دخترانه

پالت رنگی مشکی و طلایی در سبحان دکور خواب دخترانه

ترکیب رنگ های صورتی، مشکی و طلایی برای سبحان دکور خواب دخترانه

اگر به دنبال یک دکوراسیون پر زرق و برق برای سبحان دکور خواب دخترها هستید و لاکچری پسندید پیشنهاد می کنم از ترکیب رنگ صورتی،سیاه و طلایی استفاده کنید! به جای رنگ طلایی می توانید از فام های مختلف رنگ زرد هم استفاده کنید. رنگ زرد در سبحان دکور خواب دخترهای دوست داشتنی، تداعی گر نور ملایم صبحگاهی است و در هر زمان از روز خوشایند و دلنشین است. صورتی و زرد باهم تضاد ملایمی دارند و رنگ مشکی باعث می شود این دو رنگ در دکوراسیون سبحان دکور خواب دخترها شخصیت پیدا کنند.

مبل تکنفرهmagicهلگر

سرویس روتختی طرح آرشیدا

ست روتختی خرز مرینوس

روتختی کد ۱۳۰ پرنیان

روتختى و کالاى خواب برند لیندر فرانسه

پوف زرد طرح گندم دوک ریسه

پالت رنگی سبز تیره و نارنجی در سبحان دکور خواب دخترانهپالت رنگی سبز تیره و نارنجی در سبحان دکور خواب دخترانه

پالت رنگی سبز تیره و نارنجی در سبحان دکور خواب دخترانه

پالت رنگی سبز تیره و نارنجی هلویی برای سبحان دکور خواب دخترانه

استفاده از نارجی خالص در سبحان دکور خواب شاید موجب کم خوابی شود ولی نارنجی هلویی کمی ملایم تر است. نارنجی هلویی برای سبحان دکور خواب دخترها رنگ مناسبیست؛ علاوه بر داشتن گرمای رنگ نارنجی زندگی راهم دلپذیر تر می کند. ترکیب رنگ سبز تیره تر و نارنجی باهم تضاد ملایمی را ایجاد می کنند بی آنکه بخواهند بر یک دیگر چیره شوند.

سرویس روتختی طرح گل گلی

سرویس روتختی سه بعدی رزان

ست لحاف ۸۸۰ طرح لیلیوم گلریس

آباژور شیشه ای سبز

آباژور خمره LB 38

پالت رنگی سبز و مشکی و طلایی در سبحان دکور خواب دخترانهپالت رنگی سبز و مشکی و طلایی در سبحان دکور خواب دخترانه

ترکیب رنگ های سبز، مشکی و طلایی برای سبحان دکور خواب دخترانه

استفاده از رنگ مشکی در سبحان دکور خواب دختران به عنوان رنگ غالب کمی جسارت و شجاعت می خواهد. البته باید بگویم که این رنگ مخصوص دخترهای جسور و بی پرواست. اگر کمی روحیه متفاوت دارید و خیلی شبیه به سایر دخترها نیستید ولی لاکچری پسندید، بهتر است ترکیب رنگی مشکی، طلایی  سبز را انتخاب کنید. تابلوهای مدرن با رنگ های خالص سبز بر روی دیوارهای مشکی، دکوراسیون سبحان دکورتان را خاص و  متفاوت می کند. شما هم متفاوت بودن را دوست دارید مگر نه؟!

مبل هارمونی گلدن دیزاین

کوسن سیاه سفید

آباژور Green Flares

آباژور بتنی lamp02

در کانال سبحان دکور به ما بپیوندید!

نویسنده: فاطمه مرادی (کیمیا) | تحریریه سبحان دکور