سبحان دکور

ترکیب رنگ های مناسب در طراحی داخلی می تواند بر روحیه تاثیرگذار باشد.  رنگ صورتی باعث می شود که بلافاصله به فکر سبحان دکور یک دختر کوچک بیافتیم، حال اینکه رنگ های زیادی وجود دارند که با قرار گرفتن در کنار رنگ صورتی باعث ایجاد طرحی سطح بالا میشوند. بیایید با هم ببینیم چه رنگ هایی با رنگ صورتی ست می شوند؟

ترکیب رنگ صورتی با قرمز

ترکیب صورتی در طراحی داخلی

قرار گرفتن رنگ قرمز در کنار رنگ صورتی باعث ایجاد گرما، ارتعاش و هیجان می‌شود. پس زمانی که این دو رنگ در کنار هم در یکی از اشیا به نمایش در می آیند باعث ایجاد یک نقطه کانونی پر جنب و جوش می شوند.

مطلب پیشنهادی: سبحان دکور نوزاد پسر به رنگ صورتی، مگه میشه؟

ترکیب رنگ صورتی با رنگ سیاه

ترکیب صورتی در طراحی داخلی

سیاه و صورتی ترکیبی است شجاعانه، دراماتیک و هوشمندانه، پس ممکن است بخواهید به خاطر استفاده از این ترکیب جسورانه بقیه سبحان دکور را نسبتا خنثی نگه دارید.

صورتی در ترکیب با طیف های خاکستری

ترکیب صورتی در طراحی داخلی

رنگ خاکستری همیشه بهترین رنگ است برای قرار گرفتن در کنار رنگ صورتی، زیرا باعث خنثی سازی آن میشود. این ترکیب برمی‌گردد به دکورهای دهه ۸۰ میلادی.

صورتی در کنار رنگ قهوه ای

ترکیب صورتی در طراحی داخلی

 برای رسیدن به یک ترکیب جسورانه از قرار دادن قهوه ای تیره کنار صورتی استفاده کنید.

ترکیب رنگ صورتی با سبز آرام

ترکیب صورتی در طراحی داخلی

قرارگیری صورتی در کنار رنگ سبز ملایم ترکیبی بسیار مهیج و جذاب است، بدون اینکه تهاجمی باشد. در واقع می توان گفت این دو رنگ در هم ذوب می شوند.

مطلب پیشنهادی: دکوراسیون صورتی برای خانه ای به رنگ سال!

صورتی در ترکیب با رنگ ارغوانی

ترکیب صورتی در طراحی داخلی

برای مجذوب شدن کافیست جسور باشید و رنگ ارغوانی را با رنگ صورتی همراه کنید ، برای کمک به این ترتیب مهیج می توانید بنفش را نیز همراه کنید.

ترکیب رنگ صورتی و آبی

ترکیب رنگ صورتی و آبی

هر دوی این رنگ ها یک حال و هوای آرامش بخش را در فضا ایجاد می کنند – صورتی رنگی رمانتیک و زنانه است که به اعتقاد پانتون در بر دارنده ی حس مهربانی و خونسردی است؛ آبی رنگی سبک و روحانی است که به آسمان صاف آبی تشبیه شده است. درباره ترکیب این دو رنگ در اینجا بیشتر بخوانید: صورتی و آبی، رنگ های سال ۲۰۱۶ در دکوراسیون منزل

اگر قصد بازسازی یا تغییر دکوراسیون خانه خود را دارید، از ترکیب رنگ برای چیدمان خانه هایتان ایده بگیرید. برای آشنایی بیشتر با ترکیب رنگی سبحان دکور همراه باشید.

منبع : housebeautiful | مترجم: عارفه رشیدیان | تحریریه سبحان دکور