سبحان دکور

اگر صاحب فرزند یا فرزندان پسر هستید حتما با این مطلب در سبحان دکور همراه باشید. می خواهیم در مورد به روزرسانی دکوراسیون قهرمانان کوچک صحبت کنیم! شما نباید عقب بمانید! پسر شما در حال بزرگ شدن است در نتیجه سبحان دکورش روز به روز برایش کوچک تر می شود. اگر دکوراسیون سبحان دکور خواب پسرتان را به روز نکنید مانع رشد شخصیتی او خواهید شد.

عکس سرویس خواب پسرانه مدل کشتی آپادانا
تصویر مبلمان سبحان دکور کودک و نوجوان آپادانا

با رویاهای پسرتان همراه شوید!

درست است که پسرتان هرچقدر هم بزرگ شود باز هم پسر کوچولوی شماست اما بهتر است کمی با او همراه شوید و تغییرات رفتاری اش را ببینید. علاقه آن ها با بزرگ شدن تغییر خواهد کرد، رویاهایشان زندگیشان را فرا می گیرد و این مسولیت بر دوش شماست که چطور این رویا ها را جان ببخشید.

استفاده از تورهای بازی در دکوراسیون سبحان دکور پسرانه

استفاده از طناب در دکوراسیون سبحان دکور پسرانه

سبحان دکور خواب پسرها جایی برای بازیگوشی

اگر فرزندتان علاقه زیادی دارد تا از دیوار راست بالا برود بهتر است برایش یک نردبان طنابی درست کنید شاید بهتر باشد انیمیشن پیتر پن را ببینید! ورزشکار مورد علاقه او کیست؟ نظرتان در مورد یک پوستر دیواری فوتبالی چیست؟ باید به اندازه کافی او را به هیجان بیاورد. در مورد دکوراسیون سبحان دکور پسرانه بهتر است کمی قوانین زیبایی شناسیتان را تغییر دهید؛ او فقط یک بچه بازیگوش است!

سرویس سبحان دکور نوجوان پسرانه

کاغذ دیواری پوستری

دکوراسیون سبحان دکور پسرانه با طرح کهکشان

سبحان دکور خواب مخصوص پسران دانشمند

شاید پسر شما کمی آرام تر از هم سن و سالان خودش باشد پس بهتر است یک جلسه با او بگذارید؛ قطعا بیش تر از سنش می فهمد! ببینید از چه چیز خوشش می آید. شاید از شناخت کهکشان ها لذت می برد یا از مطالعه درباره حیوانات در حال انقراض. در این صورت شما باید با کمک یک دکوراسیون مناسب پسرانه، سبحان دکور خوابش را به یک سبحان دکور فکر تبدیل کنید. جایی آن سوی شلوغی های دنیا!

استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی در سبحان دکور پسرانه

سبحان دکور خواب پسرهای ماجراجو

اگر فرزندتان به عکس های طبیعت علاقه زیادی دارد یا در آرزوی داشتن یک دوربین عکاسی حرفه ای است؛ شما صاحب یک پسر ماجراجو هستید. او عاشق سفر کردن به نقاط بکر و جدید است البته در سن و سال او شاید پارک محله دوستش یک نقطه جدید و بکر باشد اما وقتی به سن قانونی رسید تعجب نکنید اگر روزی کوله اش را پشتش انداخت و برای چند سال ناپدید شد! بهترین دکوراسیون برای پسرهای ماجراجو، استفاده از پوسترهای سه بعدی طبیعت است و همچنین به کار بردن عناصر طبیعی مانند چوب یا وسایل قبایل سرخ پوستی. این کار حس ماجراجوییشان را کمی اغنا می کند.

پوستر دیواری مدل َA-52

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

استفاده از تخته سیاه در دکوراسیون سبحان دکور پسرانه

سبحان دکور خواب پسرهای هنرمند

اگر پسرتان به ساختن اشکال مختلف با هرچیزی که دم دستش است، علاقه دارد شما صاحب یکی از بزرگ ترین هنرمندان معاصر شده اید. تنها کاری که در کوراسیون سبحان دکور خواب او باید بکنید گذاشتن یک تخته سیاه یا وایت برد بزگ بالای تختش است تا هر وقت هرچیز به ذهنش می آید آن را بکشد. گذاشتن یک میز وسط سبحان دکورش که رویش انواع مختلف وسایل برای ساخت مجسمه و .. است بهترین فکر دنیا برای پرورش استعداد های یک هنرمند معاصر است.

کاغذ دیواری نوشتاری

اگر تمایل به تغییر دکوراسیون سبحان دکور خواب پسرتان دارید بهتر است سری به لوازم و سرویس های خواب پسرانه اهالی فن در سبحان دکور بزنید!

سرویس خواب طرح ترنج ( تخت ۱۲۰) آپادانا

سرویس خواب نوجوان طرح پرنیان سنا چوب

مدل نوجوان کبوتر(تخت ۹۰) سلطان کوچولو

سرویس خواب نوجوان مدل پاناروما وینه چوب

سرویس سبحان دکور نوجوان پسرانه

قفسه سبحان دکور کودک و نوجوان

سرویس خواب مدل ترنج(تخت ۹۰) آپادانا

مدل ملوان سلطان کوچولو

نویسنده: فاطمه مرادی | تحریریه سبحان دکور