سبحان دکور

طراحی و ساخت فضاهای داخلی و محصولات چوبی این روزها به یکی از بدیهی‌ ترین تغییرات برای دکوراسیون منزل تبدیل‌شده است. با توجه به این موضوع، گروه‌ ها و برندهای متنوع و زیادی را می‌ توان یافت که با سبک‌ های متفاوت در حال فعالیت هستند. تنوع مصالح و مدل از طرفی برای مشتری مناسب است، چرا که باعث می‌ شود مشتریان یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌ ها که همان انتخاب است را نداشته باشند. در ادامه با گروه دکور اصلانی همراه شده ایم تا نکات لازم برای انتخاب مناسب تر را یادآوری کنند.

طراحی کابینت آشپزخانه
تصویر دکور اصلانی

به‌ روز؛ اما هدفمند

به گفته مشاوران دکور اصلانی، بسیاری از تولیدکنندگان تنها به مد توجه می‌ کنند و به فضاهای مفید موجود در هر منزل بی‌ توجه هستند. در این میان باید گروه‌ هایی وجود داشته باشند که در طراحی خود خلاقیت داشته و علاوه بر مد، سلیقه مشتری، فضای موجود و نوآوری را هم در نظر بگیرند. بسیاری از این گروه‌ ها علاوه بر طراحی دکوراسیون داخلی، محصولاتی متناسب با محیط ساخته و در اختیار مشتری خود قرار می‌ دهند. این کار باعث می‌ شود تا میان مشتری و مجری طرح زمینه اعتماد و دوستی برقرار شود. علاوه بر آن در زمان و هزینه‌ ها هم صرفه‌ جویی می‌ شود. اولویت این مجموعه‌ ها معمولا بیش از هر چیز کیفیت محصولات و اجرایی بودن طرح‌ ها است و به همین جهت می‌ توان به‌ راحتی پروژه‌ های اجرایی را به آن ها سپرد و از نتیجه کار مطمئن بود.

اعتماد زیربنای تجربه

گروه اصلانی با بیش از یک دهه سابقه در حوزه تجهیز شعب بانکی و ادارات و انجام پروژه‌ های دکوراسیون داخلی منازل مشغول به کار است. زمینه‌ های فعالیت‌ های این گروه شامل ساخت میزهای اداری و کنفرانس، کمدهای اداری، باجه‌ های بانکی در بخش اداری و ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه، کابین‌ های سرویس‌ های بهداشتی، کمدهای منزل، میز تلویزیون و… در بخش دکوراسیون داخلی منزل است. مجموعه دکور اصلانی یکی از قابل‌ اعتمادترین‌ ها در زمینه طراحی و اجرای پروژه‌ های شماست و می‌ تواند در مناسب‌ ترین زمان با مناسب‌ ترین کیفیت به مشتریان خود خدمت‌ رسانی کند.

کلام آخر : گروه اصلانی با چندین سال سابقه می تواند مشاوری حرفه ای برای شما باشد.

منبع : مجله منزل | نویسنده : زهرا سرشکی