سبحان دکور

طراحی و خرید برای آماده سازی سبحان دکور کودک، از جمله موضوعات دوست داشتنی برای هر فردی است. به خصوص اگر شما فردی باشید که قصد دارید به زودی تجربه مادر یا پدر شدن را حس کنید. زمانی که شما قصد دارید سبحان دکوری را برای کودک‌تان آماده کنید، باید بدانید که یک کودک، به طور دقیق به چه لوازمی نیاز دارد. شاید در ابتدا کمی سردرگم شوید ولی چنانچه قبل از هر گونه اقدام به خرید، مایحتاج کودک را یادداشت کنید، دیگر نگرانی بیهوده برای تهیه وسایل را ندارید. در این مقاله قصد داریم با اطلاعاتی که کارشناسان مبلمان سبحان دکور کودک و نوجوان وینه چوب در اختیارمان می‌گذارند، شما را برای انتخاب مایحتاج اصلی سبحان دکور کودک‌تان راهنمایی کنیم.

مبلمان سبحان دکور کودک و نوجوان وینه چوب
تصویر مبلمان سبحان دکور کودک و نوجوان وینه چوب

از شلوغی در چیدمان سبحان دکور کودک پرهیز کنید

توجه داشته باشید در چیدمان سبحان دکور کودک نیازی نیست سبحان دکور را بیش از حد شلوغ و پر از وسایل متنوع کنید. کودک باید بتواند به راحتی در سبحان دکور قدم بزند و به فعالیت و بازی بپردازد. به این منظور بهترین گزینه برای یک چیدمان منظم و کاربردی، استفاده از یک سرویس خواب مجهز است. مبلمان سبحان دکور کودک وینه چوب، با طراحی ویژه و دوست داشتنی، سرویس خوابی مناسب سبحان دکور کودک تان طراحی و تولید کرده است. شما میتوانید در زمان سفارش، نسبت به ابعاد و اندازه فضای سبحان دکور تکه های مختلفی از سرویس خواب را اضافه یا کم کنید.

کودک‌تان را کتابخوان کنید!

یکی از عناصری که معمولا استفاده از آن در سبحان دکور کودک پیشنهاد میشود، کتابخانه یا قفسه ای مجزا برای نگهداری کتاب کودک است. احتمالا با خود میگویید فرزند ما هنوز خواندن را یاد نگرفته است و نیازی به کتابخانه ندارد. باید گفت عشق و علاقه به مطالعه و کتابخوانی را باید از دوران کودکی در کودک نهادینه کرد. زمانی که کودک شما عادت به حضور کتاب و کتابخانه در محیط زندگی خود میکند، عشق و علاقه به مطالعه، در بزرگسالی به راحتی از او جدا نمی‌شود. البته منظور از کتابخانه یک کتابخانه عظیم الجثه نیست. شما میتوانید با تهیه چند شلف زیبا بر روی دیوار، فضای مناسبی برای کتاب های کودک تدارک ببینید.

مبلی برای عاشقی کردن!

تهیه یک مبل راحتی در گوشه‌ای از سبحان دکور کودک، کمک میکند تا فضای مناسبی برای لم دادن و استراحت در کنار فرزندتان را به دست بیاورید. همچنین میتوانید با نشستن بر روی صندلی و آغوش گرفتن کودک به او در زمان خوابیدن آرامش هدیه بدهید.

در انتخاب تخت کودک دقت کنید

انتخاب یک تخت راحت از اصلی ترین قسمت های مبلمان سبحان دکور کودک است. توجه داشته باشید ارتفاع تخت از زمین بستگی مستقیم به قد و سن کودک دارد. اگر کودک به تنهایی از تخت پایین و بالا میرود باید ارتفاع تشک تا زمین اندازه ارتفاع کف پای کودک تا زانوی او باشد تا بتواند در زمان نشستن بر لبه تخت، به راحتی پایش را بر زمین بگذارد. اگر کودک شما کوچک است و نگران افتادن آن از تخت هستید، حتما تختی که دارای حفاظ است، تهیه کنید. فراموش نکنید، مدلی که خریداری میکنید امکان حذف حفاظ را در آینده داشته باشد. در زمان انتخاب تمام قسمت های تخت را به خوبی چک کنید تا حفره و سوراخی که باعث آسیب رساندن به کودک شود، وجود نداشته باشد. کارشناسان مبلمان کودک وینه چوب با دقت بالا تمام محصولات خود را بازرسی میکنند و اجازه نمی‌دهند محصولی مشکل آفرین شود.

تشک تخت از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است تشکی انتخاب کنید که نه سفت باشد و نه نرم تا کودک به آرامی بر روی آن بخوابد. استفاده از پر و مواد آلرژی زا در رختخواب کودک به خصوص بالشت او، مجاز نیست. سعی کنید بالشت کودک‌تان را از جنس پنبه و با روکش پنبه یا کتان تهیه کنید.

گنجه ای پر از کودکی!

کمد از جمله کاربردی ترین عناصر در سبحان دکور خواب است. شما باید مناسب با سن کودک و میزان لوازم او، ابعاد کمد را انتخاب کنید. توجه داشته باشید انتخاب یک کمد مناسب از آشفتگی و بهم ریختگی فضا جلوگیری میکند. میزان و تعداد پتوها، لباس و اسباب بازی‌ها، نقش مهم در انتخاب کمد دارند. بهتر است از کمد به همراه کشو استفاده کنید. کشوها میتوانند محل مناسبی برای نگهداری لوازم کوچک مانند دستمال مرطوب، پنبه، روغن بچه، پوشک و …باشند.

نقش نور و رنگ در چیدمان سبحان دکور کودک

انتخاب دو یا سه رنگ، در طراحی سرویس سبحان دکور کودک، کمک میکند فضای سبحان دکور از یکنواختی در بیاید و از خستگی کودک جلوگیری میکند. شما باید رنگ سرویس خواب را مناسب با جنسیت کودک و سلیقه‌تان در نظر بگیرید.

تامین یک منبع نور مناسب برای سبحان دکور کودک، از استرس و اضطراب او جلوگیری میکند. کودکان از چیزهای ناشناخته می‌ترسند. از دیدگاه آنها اشیا در تاریکی هویت دیگری پیدا میکنند، در نتیجه برای آرامش کودک از یک منبع نور مناسب در هنگام شب استفاده کنید. همچنین نور زیاد و مستقیم هم موجب آزار کودک میشود و برای او ایجاد ناامنی میکند.

برای چیدمان سبحان دکور کودک اقتصادی تصمیم بگیرید

چنانچه قصد دارید دوباره بچه دار شوید حتما در انتخاب سرویس خواب دقت کنید. سرویسی خریداری کنید که بتواند برای بچه های شما در طولانی مدت، مناسب باشد و نیاز آنها را بر طرف کند. خوشبختانه انواع سرویس های سبحان دکور کودک طراحی شده اند که میتوانید با حذف و یا اضافه کردن قسمت های مختلف در زمان نیاز، بیشترین استفاده را از آنها کنید. مبلمان کودک وینه چوب یکی از پیشرویان در این صنعت بوده است که شما را در انتخاب سرویس مورد نظرتان همراهی میکند.

نویسنده: سمیه منوچهری | تحریریه سبحان دکور