سبحان دکور

بروز رسانی شده در تاریخ ۹۷/۴/۴

معمولا در دکوراسیون داخلی خانه، وسایلی که استفاده از آنها همراه با راحتی و لذت است توجهات بیشتری را به سمت خود جلب می کند، مانند مبلمان راحتی موجود در سبحان دکور نشیمن یا پذیرایی. در سبحان دکور خواب نیز تخت خواب های چرمی به همین دلیل در نقطه کانونی دکوراسیون سبحان دکور خواب قرار می گیرد. تخت خواب ها نیز دقیقا مانند مبلمان خانه از پارچه های وینیلی، خز دار، چرمی و … تهیه و تولید می شوند. مدل های تمام چرمی در رده کالاهای لوکس و گران قیمت قرار می گیرند و از دسترس بسیاری از افراد بدور هستند، همچنین تعدادی هم میل ندارند این هزینه را بابت یک تخت خواب چرمی بپردازند اما در این مطلب نمونه هایی را جمع آوری کرده ایم که می توانند هر فردی را ترغیب به خرید و پرداخت هزینه بیشتر کنند.

همه بعد از یک روز پر کار و خسته کننده بدنبال یک جای خوب برای استراحت هستند. سبحان دکور خواب یکی از بهترین بخش های خانه است که حتمی باید در انتخاب دکوراسیون داخلی آن بیشتر توجه داشته باشید.تخت خواب هارا باید با توجه به لوازم داخل سبحان دکور انتخاب کنید تا زیبایی سبحان دکور خواب را افزایش دهد.نوع تخت خواب ها تاثیر زیادی در راحتی ما دارد پس قبل از خرید تخت خواب باید مطمئن باشیم که چه نوع تخت خوابی برای ما مناسب است. راحتی و مدل تخت خواب دو فاکتور مهم است که هنگام خرید حتمی باید به آن توجه کنید شاید هنگام خرید یک تخت خواب از رنگ و مدل آن خوشتان بیاید اما باید به راحتی خودتان و سبک و جنس تخت خواب نیز توجه کنید مهم تر از نوع و جنس تخت خواب راحتی خودتان نیز مهم است سعی کنید هنگام خرید تخت خواب اطلاعات لازم برای خرید را داشته باشید تا بتوانید تخت خوابی را انتخاب کنید که هم راحت باشید و هم دکوراسیون داخل سبحان دکور خواب را زیباتر کند. بعد از ورود به سبحان دکور خواب اولین چیزی که به آن دقت میکنید تخت خواب است پس باید تخت خواب را طوری انتخاب کنید که با چیدمان سبحان دکور هماهنگ باشد.در هنگام خرید تخت خواب سبک سبحان دکور خواب و لوازم داخل آن را در نظر بگیرید برای مثال اگر سبحان دکور خواب مدرن را انتخاب کرده اید تخت خواب را در سبک مدرن بخرید.امروزه تخت خواب ها در طرح و نوع مختلف ساخته میشوند. اما بهترین نوع تخت خواب که امروزه بیشتر افراد از آن استفاده میکنند تخت خواب های چوبی است. این تخت خواب ها با بیشتر سبک های خانه هماهنگ است. برای مثال در دکوراسیون سبحان دکور خواب کلاسیک و مدرن از تخت خواب چوبی میتوانید استفاده کنید.

همانطور که می دانید تخت خواب ها، شخصی ترین وسیله موجود در تاق خواب هستند تا جایی که می شود نام آنها را به قلعه خصوصی هر شخصی تغییر داد زیرا تخت خواب ها قادرند به ذهن و جسم ما آرامش بدهند. اما یک تخت خواب باید علاوه بر راحت بودن، زیبا و شیک نیز باشد تا ما را به خود جذب کند و جلوه ای باشکوه در دکوراسیون سبحان دکور خواب بوجود آورد، بعلاوه تقریبا تمامی ما علاقه داریم مقداری از لوازم لوکس را در دکوراسیون خانه خود داشته باشیم هر چند به میزان کم. به همین دلیل تخت خواب های ساخته شده از چرم بهترین فرصت برای داشتن دکوراسیونی با فضای لوکس و شیک در سبحان دکور خواب هستند و در کنار ایجاد فضای گرم، شخصیتی قوی و خاص به دکوراسیون سبحان دکور خواب ما می دهند. (مدل تخت خواب دو نفره با طراحی خلاقانه برای سبحان دکور خواب / عکس)

مزیت اصلی تخت خواب چرمی، استحکام و دوام بسیار بالای آنها است طوریکه بر خلاف مدل های معمولی هر چه از عمر آنها می گذرد به زیبایی آنها افزوده می شود بدون اینکه مقداری از کیفیت چرم بکار رفته در تخت خواب کم شود. در شکل های زیر مدل های مختللفی از تخت خواب های شیک چرمی را مشاهده خواهید کرد. (مدل های جدید روتختی شیک تخت خواب دو نفره – سبحان دکور خواب)

 

 

 

leather-furniture-bedroom-design-ideas (1)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (2)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (3)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (4)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (5)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (6)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (7)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (8)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (9)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (10)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (11)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (12)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (13)

leather-furniture-bedroom-design-ideas (14)

تخت خواب های چرمی

leather-furniture-bedroom-design-ideas (15)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!

۲۸ مدل تخت خواب مدرن و کلاسیک چرمی [منحصر بفرد] دو نفره

۴ (۸۰%) ۱ vote

مهدی
تخت خواب تاج دار زیبا و شیک , تخت خواب تک نفره در سبحان دکور خواب , تخت خواب های دونفره سنتی و مجلل , دکوراسیون سبحان دکور خواب با استفاده از تخت خواب های زیبا , سرویس تخت خواب دونفره ارزان و شیک , معرفی مدل ها جدید از تخت خواب های چرمی  در طرح مدرن و کلاسیک

آخرین مطالب بخش سبحان دکور خواب , مبلمان و چیدمان

 • ۳۰ مدل روتختی یک نفره و دونفره دخترانه و پسرانه [شیک و منحصر بفرد]
 • ۲۵ مدل جدید میز آرایش عروس با آینه برای سبحان دکور خواب [شیک و منحصر بفرد]
 • ۳۰ مدل تزیین چیدمان ودکوراسیون سبحان دکور خواب نارنجی و پرتقالی [منحصر بفرد]
 • ۳۰ مدل تزیین دکوراسیون داخلی سبحان دکور خواب با چوب و [سبحان دکور چوبی لوکس]
 • ۲۵ مدل قفسه دیواری مدرن و شیک برای کتاب و دکوراسیون منزل

پیشنهادات ویژه سبحان دکور برای ادامه

 • نبض بازار

  قیمت خرید ۶۰ مدل کوسن مبل [کوسن مدرن و سنتی- بالش مبل] در سال ۹۷

 • نبض بازار

  قیمت ۵۹ مدل مبل استیل جدید [مبل سلطنتی] + لینک خرید – سال ۹۶

 • طراحی داخلی و دکوراسیون سبحان دکور غذا خوری شیک و زیبا

 • صندلی و مبل راحتی یک نفره ساده و کلاسیک و فانتزی