سبحان دکور

بروزرسانی شده در تاریخ ۹۷/۳/۲۰

همه می دانیم که انتخاب و استفاده از کاغذ دیواری کاری دلهره آور و همراه با تردیدهای بسیار است. وقتی نوبت به انتخاب طرح کاغذ دیواری سبحان دکور خواب می رسد این ترس و دلهره نیز بیشتر می شود چرا که با فضایی محدود طرف هستیم که یک طرح اشتباه می تواند تمام نقشه های ما را خراب کند.

استفاده از کاغذ دیواری تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون خانه دارد.اما باید در انتخاب طرح و جنس کاغذ دیواری دقت کنید تا کاغذ دیواری که برای کار شما و محیط خانه ی شما مناسب است را انتخاب کنید همچنین کاغذ دیواری ها در طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته شده اند پس انتخاب کاغذ دیواری از میان آنها تقریبا کار سختی است.برای انتخاب کاغذ دیواری ابتدا باید به طرح و رنگ ان توجه کنید تا با سایر وسایل های موجود در سبحان دکور هماهنگ باشد. انتخاب کاغذ دیواری برای سبحان دکور خواب چون جای کوچکی است و اگر یکی از وسایل هارا اشتباه انتخاب کنید باعث کاهش زیبایی خانه میشود.پس برای خرید کاغذ دیواری برای سبحان دکور خواب به رنگ و طرح سایر وسایل مانند تخت خواب و… توجه کنید تا بتوانید کاغذ دیواری مناسبی برای سبحان دکور خواب خود انتخاب کنید.

اما خوشبختانه امروزه با پیشرفتی که در زمینه ساخت و تولید کاغذ دیواری ها صورت گرفته، دغدغه های ما نیز کاهش پیدا کرده است، چرا که با مدل های خود چسب و حتی جدا شدنی طرف هستیم.

کار عاقلانه این است که ابتدا طرحی را به میزان جزئی بروی یکی از دیوارها انتخاب کرده و پس از اینکه از آن مطمئن شدید سایر قسمت ها را کاغذ بچسبانید. اگر هم در میانه کار متوجه نامناسب بودن طرح شدید، به راحتی می توانید آنها را از دیوار جدا کرده و از نمونه های دیگری استفاده کنید. اما در این مطلب مدل هایی را خواهید دید که شاید برای طرح کاغذ دیواری سبحان دکور خواب ، زیادی شاد و رنگارنگ هستند. طرح هایی که بیشتر مناسب افرادی انرژیک، با جرأت و خوش ذوق است.

 

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (1)

کاغذ دیواری زیر آورده شده در شکل اول پایین، از آن مدل هایی است که برای دیوارهای تاکیدی ساخته شده اند. هم طرح بکار رفته و هم رنگ این کاغذ دیواری بسیار شاخص و انرژیک است و شاید استفاده سرتاسری از آن در تمام دیوارهای سبحان دکور، فضا را شلوغ و کوچک نشان دهد. اما وقتی فقط یک دیوار، مثلا دیوار پشت تاج تخت خواب با این کاغذ دیواری نارنجی و بنفش تزیین شود، آنوقت قدرت و زیبایی اصلی خود را نشان می دهد. شکل های بعدی نیز با همین روش، یعنی کاغذ کردن فقط یک دیوار، دکوراسیون خود را تزیین کرده اند.

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (2)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (3)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (4)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (5)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (6)

یکی از بهترین طرح های کاغذ دیواری کلاسیک مدل آورده شده در شکل اول پایین است. البته نحوه استفاده از آن هم بسیار جالب و حرفه ای انجام شده زیرا کمتر می بینیم که سقف نیز در سبحان دکور خواب رنگ بخورد. در این سبحان دکور سقف سبز رنگ، خیلی زیبا با کاغذ دیواری گل گلی آبی رنگ ترکیب شده و محیطی فوق العاده استثنائی بوجود آورده است. به خاطر همین ترکیب جالب است که دکوراسیون سبحان دکور بنوعی امروزی دیده می شود و نه سنتی و کلاسیک.

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (7)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (8)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (9)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (10)

سبحان دکور خواب بعدی واقعا جای برای سادگی در دکوراسیونش باقی نمی گذراد. وقتی طرح کاغذ دیواری سبحان دکور خواب اینقدر برجسته و زنده باشد دیگر جای تعجبی نیست که فضایی آرام و سرد نداشته باشید. طرح های بزرگ سبز رنگ که هر کدام سایه ای متفاوت نسبت به دیگری دارد در تضاد با رنگ سفید، صورتی و طلایی تخت خواب و سایر وسایل قرار گرفته در سبحان دکور است. اما برای افرادی که طرح های هنری تر می خواهند شکل های بعدی ایده مناسب تری خواهد بود.

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (11)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (12)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (13)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (14)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (15)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (16)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (17)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (18)

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که معتقدید، سبحان دکور خواب باید تا جای ممکن ساده باشد تا فضا باز، آرام و تسکین دهنده بنظر برسد. چنین افرادی احتمالا طرح کاغذ دیواری سبحان دکور خواب خود را با تم های خنثی و با کمترین میزان رنگ انتخاب می کنند. اما اگر در استفاده از این طرح ها زیادی روی شود، دیگر رنگ و بافتی جذاب در دکوراسیون وجود نخواهد داشت تا فضا را از سردی و مردگی نجات دهد. طرح هایی مانند شکل های زیر تا حد زیادی می توانند جذابیت را در عین دلباز نشان دادن فضا حفظ کند.

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (19)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (20)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (21)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (22)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (23)

طرح های مدرن در بین کاغذ دیواریها کمتر رواج دارند، در حقیقت افرادی که کاغذ دیواری را برای تزیین دیوار سبحان دکور خواب خود بر می گزینند در نهایت به مدل های کلاسیک و سنتی طرح دار می رسند. اما سبحان دکور خواب های مدرن نیز می توانند از نعمت وجود کاغذ دیواریها بهره مند شوند. شکل های زیر مدل های مدرنی را نشان می دهد که در عین سادگی دارای بافت و الگویی عمیق و قوی هستند. چنین طرح هایی در ترکیب با وسایل و مبلمان مناسب، می تواند هر دکوراسیونی را لوکس و باکلاس جلوه دهند.

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (23)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (24)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (25)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (26)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (27)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (28)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (29)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (30)

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (31)

طرح کاغذ دیواری سبحان دکور خواب

طرح-کاغذ-دیواری-سبحان دکور-خواب (32)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!

۴۸ مدل کاغذ دیواری سبحان دکور خواب [ فوق لوکس ] با رنگ شاد و زیبا – ۲۰۱۹

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

مهدی
۲۵ مدل کاغذ دیواری سبحان دکور کودک بهمراه عکس جدید , ۳۰ عکس جدید از طرح کاغذ دیواری سبحان دکور خواب , آشنایی با مدل های جدید کاغذ دیواری طرح دار در رنگ ها و شکل های مختلف , چه رنگی برای کاغذ دیواری هال پذیرایی مناسب است , دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری شیک , کاغذ دیواری آشپزخانه در طرح های کلاسیک و سنتی , کاغذ دیواری سبحان دکور نوزاد جدید در طرح و رنگ های شاد و جذاب

آخرین مطالب بخش سبحان دکور خواب

 • ۳۸ مدل جدید تخت خواب تاشو در دکوراسیون سبحان دکور کوچک [تختخواب کمجا]
 • ۳۴ مدل روتختی عروس بی نظیر با [دکوراسیون رمانتیک سبحان دکور خواب] سال ۲۰۱۹
 • ۲۶ مدل قفسه کتاب سوپر مدرن برای سبحان دکور نشیمن و سبحان دکور خواب
 • ۲۵ مدل تخت دوطبقه جدید مناسب سبحان دکور کودکان [در سال ۲۰۱۹]
 • ۳۸ مدل شیک پرده سبحان دکور خواب و نشیمن به رنگ آبی و رنگی [در سال جدید]

پیشنهادات ویژه سبحان دکور برای ادامه

 • نبض بازار

  قیمت خرید ۵۸ مدل تخت خواب یک نفره [سرویس خواب تک نفره] در سال ۹۷

 • نبض بازار

  قیمت ۶۸ مدل سرویس خواب نوجوان + آدرس خرید – تخت خواب نوجوان [جدید و مدرن]

 • تم خاکستری تیره در دکوراسیون داخلی آپارتمان مسکونی

 • معرفی ۲۵ مدل گلدان آویز مناسب دکوراسیون آپارتمان های کمجا